ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! За твојот, за мојот, за сечиј татко! Roberto Cavalli Uomo Silver Essence

17 Јуни е денот на татковците, ден кога ја славиме посебната врска помеѓу таткото и неговите деца, ден кога им се заблагодаруваме за нивната безусловна љубов…

За твојот, за мојот, за сечиј татко, парфемот Roberto Cavalli Uomo Silver Essence по супер јунска цена!

Месец Јуни! Онлајн намалување!

Јунска понуда на Еликсир онлајн парфимеријата е посветена токму на таткото.

Дали ја погледнавте јунската понуда на www.e-elixir.mk

Roberto Cavalli Uomo Silver Essence

Доколку не сте го сториле тоа ве советуваме да кликнете на линкот и да ја погледнете неверојатната понуда на машкиот парфем Roberto Cavalli Uomo Silver Essence.

За твојот, за мојот, за сечиј татко!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *