Парфеми кои со задоволство ќе ги подарите или добиете на подарок!

Сите знаеме дека парфемот е речиси непогрешлив подарок за вашата блиска личност и затоа многу често го подаруваме за најразлични

Прочитај повеќе

Два привлечни и афродизијачки мириси! Boss The Scent Private Accord

Приближете се до моќта на реалноста со Boss The Scent! Дали навистина можеш да се поврзеш со некој што никогаш

Прочитај повеќе

Еден клик: Нов формат на легендарниот Black Opium парфем!

Модерната девојка секогаш е во движење: проекти, состаноци, забави. Таа е слатка и атрактивна и секогаш се одлучува за лична

Прочитај повеќе

Пристигнува мирисно изненадување за сите обожавателки на Chanel Chance парфемот!

Chanel Chance линијата е едно од најпопуларните мирисни семејства во светот, а колку е омилено, доволно е да се каже

Прочитај повеќе

„I Am Woman“ кампања! Жените слават жени!

Кампањата за новиот женски мирис Calvin Klein Women нуди создавање на поинаков вид слика, која е самоуверена, а воедно и

Прочитај повеќе

Ултра женствен парфем! Ги потсетува жените да го живеат животот до максимум! Celebrate Life

Познат по тоа што отсекогаш предизвикувал задоволство и исполнетост кај жените, брендот Escada отелотворува елегантна, смела и весела жена која

Прочитај повеќе

Mugler Angel Iced Star – снегулка која создава возбуда и магија!

Легендарниот парфем Angel на брендот Mugler добива ново, колекционерско издание кое ќе биде лансирано пред претстојните зимски празници. По шеќерните

Прочитај повеќе

Мирис кој спојува сила со нежност, свежина со сензуалност! Calvin Klein Women

WOMEN не означува една, туку повеќе – групи на индивидуи, секоја со свој посебен глас, со свое уникатно јас. Calvin

Прочитај повеќе

Парфеми за кои не сте знаеле! Perris Monte Carlo бренд за луксузни мириси!

Кога визијата, емоцијата, сензибилноста, креативноста и луцидноста ќе се преточат во мириси, настанува еден нов свет – светот на “niche”

Прочитај повеќе

Salvatore Ferragamo Holiday Collection! Ново изненадување за зимските празници!

Мирисната колекција Salvatore Ferragamo Holiday Collection, која во продажба ќе се најде пред сезоната на зимски празници – 2018 година,

Прочитај повеќе