Харизмата на Фиренца трансформирана во заводлив мирис! Roberto Cavalli Florence Amber

Модниот бренд Roberto Cavalli кон крајот на 2017 година лансираше нов парфем и нова парфемска линија наречена Florence. Мирисната колекцијата

Прочитај повеќе

Трет мирис во серијата на „скандали“! Jean Paul Gaultier Scandal A Paris

Jean Paul Gaultier ја проширува својата Scandal мирисна линија со ново издание кое доаѓа по првиот Scandal од 2017 година

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Dolce & Gabbana The Only One

Dolce & Gabbana го претставува женскиот мирис The Only One како ново продолжение на The One – ориенталното цветно издание од

Прочитај повеќе

ДОБЛИЖЕТЕ СЕ ЗА ДА ЈА ОСЛОБОДИТЕ МОЌТА НА СВЕТЛИНАТА! Boss The Scent For Her EDT

Бидете подготвени да ја искусите волшебната светлина со новиот Boss The Scent For Her Eau de Toilette: новата заводлива тоалетна

Прочитај повеќе

СИЛЕН, ЖЕНСТВЕН, НЕЗАВИСЕН! Boss Ma Vie L’eau

Boss Ma Vie L’eau нов мирис кој ја слави уникатноста на жените! Boss Parfums го претстави Boss Ma Vie L’eau,

Прочитај повеќе

УЖАСНО ЖЕНСТВЕН! Paco Rabanne Olympéa Eau de Parfum

Уникатна и дрска сензуалност на која никој и ништо не може да ѝ одолее! Со култниот женски мирис Olympéa, Paco

Прочитај повеќе

ИЗВОР НА ЉУБОВ И ЕМОЦИИ! Aura Mugler Eau de Toilette

Нова миризлива интерпретација! Aura Mugler Пролетта е време кога се будат емоциите, кога луѓето се чувствуваат живи и се подготвени

Прочитај повеќе

НЕОДОЛИВ ЖЕНСТВЕН МИРИС КОЈ ФЛЕРТУВА СО СЕТИЛАТА! Lacoste Pour Femme Intense

Мастер парфумеристот Olivier Cresp креира нова верзија на парфемот Lacoste Pour Femme, кој првично беше лансиран во 2003 година. Оваа

Прочитај повеќе

АПСОЛУТНА СЕНЗУАЛНОСТ! АПСОЛУТНА СВЕТЛИНА! АПСОЛУТНО ИСКУШЕНИЕ! Versace Bright Crystal Absolu

Како основа на популарните мирисни изданија Bright Crystal, брендот Versace преку Bright Crystal Absolu женскиот мирис понуди поинтензивна варијанта на

Прочитај повеќе

ЗА ЖЕНАТА КОЈА МИРИСОТ ГО ИЗБИРА ВО СКЛАД СО СОПСТВЕНИОТ СТИЛ НА ОБЛЕКУВАЊЕ! Giorgio Armani Code

Giorgio Armani низ Armani Code дизајнирал мирисна облека за жени! Giorgio Armani Code во 2006-та станува еден од неизбежните симболи

Прочитај повеќе