Парфемска премиера! Mugler Angel Eau Croisère

За сезоната 2019, брендот Mugler подготви ново лето издание на култниот гурмански мирис Angel – Angel Eau Croisère. Новото ограничено

Прочитај повеќе

НИВНИОТ ТЕРЕН ЗА ИГРА НЕ ПОЗНАВА ГРАНИЦИ! Lacoste L.12.12 Eau Fraîche

Брендот Lacoste инспириран од култната L.12.12 поло маичка, креирана од страна на René Lacoste во 1933 година, го претстави новото

Прочитај повеќе

РАДОСТА НА ЖИВОТОТ! Bvlgari Omnia Pink Sapphire

Дали сте подготвени за нов предизвик, за нов мирис од Bvlgari ? Време е за нов летен мирис кој ќе

Прочитај повеќе