Скокни во авантура со Follow Your Instinct

David Beckham ја претстави неговата лимитирана мирисна линија Follow Your Instinct. Кога живееме според нашиот инстинкт, слободни сме да излеземе

Прочитај повеќе

Нурнете во светот на кинематографијата и застрашувачкиот свет на Legend!

Paco Rabanne Olympéa Legend & Invictus Legend Paco Rabanne ги претстави Invictus Legend и Olympéa Legend, новите изданија на популарните

Прочитај повеќе

Ново издание на Gucci Guilty машките парфеми! Gucci Guilty Cologne pour Homme

Gucci Guilty Cologne Pour Homme ќе биде промовиран на пролет 2019 година како ново издание на Gucci Guilty машките парфеми.

Прочитај повеќе

Нов бран на мажественост! Giorgio Armani Acqua di Giò Absolu Instinct

Речиси една година по претставувањето на машкиот мирис Acqua di Giò Absolu, брендот Armani ќе го лансира новото издание наречено

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! JOOP! Homme Absolute

Поминаа триесет години од лансирањето на оригиналниот JOOP! Homme (1989), мирис кој претставуваше многу храбар потег во индустријата за парфеми,

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision

Машкиот мирис од брендот Viktor & Rolf Spicebomb од 2012 година ќе биде достапен во ново издание од Февруари 2019

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum

Yves Saint Laurent го најави лансирањето на Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum, нова поинтензивна верзија на оригиналниот Y

Прочитај повеќе

ЗАВОДЛИВ! ИНТЕНЗИВЕН! НЕВЕРОЈАТНО СЕКСИ! Viktor&Rolf Spicebomb Extrême

Приближете му се на сопствена одговорност! Би можеле да се изгорите! Експлозивен како никогаш досега, Spicebomb буди пламен во себе.

Прочитај повеќе

ЗА МАЖИ КОИ СЕ СОФИСТИЦИРАНИ, САМОУВЕРЕНИ И ПРИРОДНО ПРИВЛЕЧНИ! Roberto Cavalli Uomo

Италијанскиот моден дизајнер Roberto Cavalli го претставува неговиот мажествен мирис, едноставно наречен Roberto Cavalli Uomo. Eксклузивно-ориентален и ароматичен, мирисот е дизајниран

Прочитај повеќе

Без напор да ги придобиете жените! Bruno Banani Man’s Best

Кога станува збор за флертување, многу момци знаат дека се е до тоа да се обидуваш, но не да претераш

Прочитај повеќе