Meet Your Matte – Нова кампања на MAC Cosmetics во Скопје City Mall

Вчера, со почеток од 19 часот во продажното место на MAC во Скопје City Mall, беше промовирана кампањата #MeetYourMatte каде

Прочитај повеќе

Што да се подари за Денот на жената?

Меѓународниот Ден на жената се обележува на 8ми Март секоја година. Тој ден се слават економските, политичките и социјалните достигнувања

Прочитај повеќе

Најмирисен подарок за најромантичниот ден во годината кој ќе ве развесели!

После ладниот Јануари, за кој се чинеше дека траеше предолго, конечно пристигна Февруари – краток и сладок месец со допир

Прочитај повеќе

20 прекрасни парфеми кои ќе го зачинат празничното дарување!

Парфемите се најчесто подарувани и посакувани подароци, без оглед на тоа дали се работи за празник, роденден или друга свечена

Прочитај повеќе

Парфеми кои со задоволство ќе ги подарите или добиете на подарок!

Сите знаеме дека парфемот е речиси непогрешлив подарок за вашата блиска личност и затоа многу често го подаруваме за најразлични

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: Фудбалска треска со многу подароци!

Еликсир парфимерии со примамлива понуда! На верните купувачи им пружа повеќе изненадувања. Фудбалска треска со многу подароци! Обожаватели на фудбал!

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: НАМАЛУВАЊЕ + БРЕНДИРАН ПОДАРОК! Collistar

Намалување од 40% и добивате Collistar брендиран подарок! Попуст манијата која ги зафати Еликсир парфимериите на верните купувачи им пружа

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: НАМАЛУВАЊЕ! СТИЛОТ МОЖЕ ДА БИДЕ ПРЕПОЗНАЕН! Gucci

Стилот може да биде препознаен по подарокот кој го подарувате! Gucci Попуст манијата која ги зафати Еликсир парфимериите на верните

Прочитај повеќе

Еликсир: Со сметка над 1500 денари, добивате вреден подарок!

Еликсир парфимерии изненадува со неодолива понуда! Со секоја направена сметка над 1500 денари, во деновите од 5 до 8 Март по

Прочитај повеќе