Wood, нов Dsquared2 мирис за него!

Wood е проект дизајниран околу дрвото и неговите карактеристики – отпорност и цврстина. Дрвото има сложена структура која го прави

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Michael Kors Sky Blossom

Michael Kors лансира нов мирис наречен Sky Blossom, во согласност со темата од претходните изданија, како што се Sexy Blossom

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Bvlgari Man Wood Essence

Брендот Bvlgari лансира нов парфем Bvlgari Man Wood Essence во јули 2018 година, како дел од мирисната колекцијата Bvlgari Man

Прочитај повеќе

НИВНИОТ ТЕРЕН ЗА ИГРА НЕ ПОЗНАВА ГРАНИЦИ! Lacoste L.12.12 Eau Fraîche

Брендот Lacoste инспириран од култната L.12.12 поло маичка, креирана од страна на René Lacoste во 1933 година, го претстави новото

Прочитај повеќе

САМО ЗА ЗАВИСНИЦИ ОД ВОДА! Aqua Kenzo

Модниот бренд Kenzo лансира два нови и свежи мириси наречени Aqua Kenzo. Иако дизајнот ја прати и надополнува мирисната линијата

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest

Ова лето Dolce&Gabbana ги освежува своите два иконски мириси Light Blue и Light Blue Pour Homme со нови мириси во

Прочитај повеќе

НАЈДЕТЕ ВРЕМЕ ДА СЕ СКОНЦЕНТРИРАТЕ И ПРОДОЛЖЕТЕ ПОНАТАМУ! Boss Bottled Tonic

Boss Bottled Tonic свежиот мирис од препознатливото портфолио на Boss Bottled линијата ни открива нови аспекти на модерната мажественост, повикувајќи

Прочитај повеќе

ШТО Е НОВО? ВООДУШЕВУВАЧКИ И ПРИВЛЕЧЕН! Daisy Love Marc Jacobs

Повеќе од една деценија, мирисната линија Daisy од Marc Jacobs ги освојува срцата низ целиот свет со својот младешки дух

Прочитај повеќе

СПОЈ НА СВЕТЛОСТ И ТЕМНИНА КОЈ ОДРАЗУВА ПОИНАКВА, СКРИЕНА ЗАВОДЛИВОСТ! Armani Code Colonia

СПОЈ НА СВЕТЛОСТ И ТЕМНИНА КОЈ ОДРАЗУВА ПОИНАКВА, СКРИЕНА ЗАВОДЛИВОСТ! Armani Code Colonia Armani Code Colonia зрачи елеганција на маж

Прочитај повеќе

ИЗВОР НА ЉУБОВ И ЕМОЦИИ! Aura Mugler Eau de Toilette

Нова миризлива интерпретација! Aura Mugler Пролетта е време кога се будат емоциите, кога луѓето се чувствуваат живи и се подготвени

Прочитај повеќе