Secrets Of Love – колекција на парфеми која ги активира шесте сетила!

Како уметник кој дава маестрална и лична интерпретација на секоја нејзина креација, Martine Micallef замисли спектакуларни шишенца за оваа мирисна

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Tom Ford Lost Cherry

Паралелно со модната ревија Tom Ford SS19 одржана за време на New York Fashion Week, Tom Ford го претстави новиот

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Calvin Klein CK One Platinum Edition

Инспирирани од традицијата, наследството и модерниот дух на Calvin Klein модната куќа и новата prêt-à-porter модна колекција потпишана од Raf

Прочитај повеќе

ИНСПИРИРАН ОД МЛАДИТЕ, ПОПУЛАРЕН КАЈ МЛАДАТА ГЕНЕРАЦИЈА! Calvin Klein CK One

Легендарниот свеж мирис CK One е мирисот на младите од 90тите години. Calvin Klein инспирација за парфемот ја пронашол во

Прочитај повеќе