Wood, нов Dsquared2 мирис за него!

Wood е проект дизајниран околу дрвото и неговите карактеристики – отпорност и цврстина. Дрвото има сложена структура која го прави

Прочитај повеќе

Mugler Angel Iced Star – снегулка која создава возбуда и магија!

Легендарниот парфем Angel на брендот Mugler добива ново, колекционерско издание кое ќе биде лансирано пред претстојните зимски празници. По шеќерните

Прочитај повеќе

Славната Chanel петка наскоро доаѓа во ексклузивно црвено шишенце!

Chanel денес се погрижи за најубавите бјути вести што можевме да ги слушнеме и меѓу првите ви ја претставувам новата

Прочитај повеќе

ТОА Е СКУЛПТУРА НА МОЕТО ТЕЛО! Kim Kardashian KKW Body Fragrance

Светски познатата атракција Kim Kardashian на многу необичен и само за неа својствен начин, го претстави нејзиниот парфем KKW Body.

Прочитај повеќе

БЕЛ, СВЕТОЛ, ПРОЗРАЧЕН… Shiseido Ever Bloom

Создаден со уникатната миризлива структура на Shiseido, Ever Bloom е цветен мирис, кој е идеален за летните денови. Една капка

Прочитај повеќе

РЕЦЕНЗИЈА: НЕ МОРАШ ДА БИДЕШ ДОБРА ДЕВОЈКА ЗА ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ ОВОЈ ПАРФЕМ! КОЛКУ СИ ПОЛОША, ПОДОБРО ТИ СТОИ! Carolina Herrera Good Girl

“Give a girl the right shoes, and she can conquer the world” “Дај и ги на девојката вистинските чевли и

Прочитај повеќе