Првиот мирис создаден со нова технологија која гарантира долготрајност на кожата! Boss Bottled Infinite

Новиот парфем за мажи кој ќе се приклучи кон мирисното семејство Boss Bottled и го означува „мажот на денешницата“ е

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Hugo Boss Hugo Reversed

Hugo Boss ќе го лансира новиот мирис од Hugo колекцијата инспириран од модната линија Hugo Reversed. Во бело шишенце со

Прочитај повеќе

Неодоливи парфеми кои ќе ги обожаваме оваа зима!

Мирисите кажуваат многу за вас, односно го отсликуваат вашиот карактер, личност, стил и вкус. Цветни, пудрести, цитрусни, дрвенести или ориентални

Прочитај повеќе

Парфеми кои со задоволство ќе ги подарите или добиете на подарок!

Сите знаеме дека парфемот е речиси непогрешлив подарок за вашата блиска личност и затоа многу често го подаруваме за најразлични

Прочитај повеќе

Два привлечни и афродизијачки мириси! Boss The Scent Private Accord

Приближете се до моќта на реалноста со Boss The Scent! Дали навистина можеш да се поврзеш со некој што никогаш

Прочитај повеќе

ДОБЛИЖЕТЕ СЕ ЗА ДА ЈА ОСЛОБОДИТЕ МОЌТА НА СВЕТЛИНАТА! Boss The Scent For Her EDT

Бидете подготвени да ја искусите волшебната светлина со новиот Boss The Scent For Her Eau de Toilette: новата заводлива тоалетна

Прочитај повеќе

ИСКЛУЧИТЕЛНИОТ ИГРАЧ ЌЕ ЈА ПРЕДВОДИ ФУДБАЛСКАТА BOSS PARFUMS КАМПАЊА! Julian Draxler

Boss Parfums му посакува добредојде на германскиот крилен напаѓач Julian Draxler како нов амбасадор на мирисот Boss Bottled United. Исклучителниот

Прочитај повеќе

BOSS PARFUMS СО ГОРДОСТ ВИ ГО ОТКРИВА ОФАНЗИВНИОТ ИГРАЧ, Philippe Coutinho!

Boss Parfums со гордост ви го открива офанзивниот играч за врска, Philippe Coutinho, како нов амбасадор на мирисот. Извонредната бразилска

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: Фудбалска треска со многу подароци!

Еликсир парфимерии со примамлива понуда! На верните купувачи им пружа повеќе изненадувања. Фудбалска треска со многу подароци! Обожаватели на фудбал!

Прочитај повеќе

СИЛЕН, ЖЕНСТВЕН, НЕЗАВИСЕН! Boss Ma Vie L’eau

Boss Ma Vie L’eau нов мирис кој ја слави уникатноста на жените! Boss Parfums го претстави Boss Ma Vie L’eau,

Прочитај повеќе