Љубовно писмо – посвета на градот кој го обожаваат сите! Burberry Her Blossom

Дали сте подготвени за лето исполнето со авантури, нови доживувања, мирис кој заведува и не остава никого рамнодушен? Burberry Her

Прочитај повеќе

Мирис инспириран од лондонските паркови во пролет! Burberry Her Blossom

Burberry Her е нова парфемска линија на британската модна куќа Burberry, под водство на новиот креативен директор Riccardo Tisci и

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Burberry – Burberry Her

Од Август 2018 година, модниот бренд Burberry влезе во нова ера под водство на креативниот директор Riccardo Tisci, кој претстави

Прочитај повеќе

ЕДНА ГОДИНА КОЗМЕТИЧКИ И МИРИСНИ БОГАТСТВА ВО ЛУКСУЗНАТА ПАРФИМЕРИЈА АНАБЕЛА МЕРИОТ

На 7 јули минатата година се отвори најлуксузната парфимерија во Македонија Анабела Мериот. Светските козметички брендови на едно место! Во

Прочитај повеќе

АНАБЕЛА: МЕСЕЦ МАЈ НАМАЛУВАЊЕ! Burberry и Salvatore Ferragamo

Од Анабела парфимерии доаѓа примамлива понуда: До крајот на месец Мај, на дел парфемите од брендот Burberry и Salvatore Ferragamo

Прочитај повеќе