Парфеми кои ќе бидат прекрасен додаток на вашата полица оваа пролет!

Критериумите за избор на нов омилен парфем може да бидат различни. Некои жени, но исто така и мажи внимателно ќе

Прочитај повеќе

Бјути производи кои ја откриваат тајната на сјајна кожа и младешки изглед! Dior Capture Youth

Негувана кожа која ја краси природен сјај и младешки изглед е идеал спрема кој секојдневно се стремиме. Во морето на

Прочитај повеќе

Нови парфеми кои во продажба пристигнуваат во 2019 година!

Светот на парфемите и во Новата година ни подготвува многу нови изненадувања, а лансирања на нови мириси ќе има во

Прочитај повеќе

Jennifer Lawrence доминира со црвен кармин и го одзема здивот во новата кампања на Dior!

Еден базен, бел фустан од Dior и Jennifer Lawrence! Додадете ги заедно и добивате сериозна луксузна кампања за новиот парфем

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Dior J’Adore Absolu

Новиот J’Adore Absolu ќе биде достапен од Октомври 2018 година и претставува ново издание на мирисната колекција J’Adore од Dior.

Прочитај повеќе

Најдобра шминка за есенски мејкап изглед!

Најновите мејкап адути од престижниот бренд Dior, наменети за сезоната есен – зима 2018/2019 година беа претставени на светската бјути

Прочитај повеќе

Мирис на радоста! Промоција на новиот парфем Јоy by Dior

Во хотелот Арка во Скопје се одржа ексклузивна официјалната промоција на новиот женски парфем од брендот Dior, Јоy by Dior.

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Joy by Dior

По дваесет години, на престижната парфемска сцена ќе пристигне новиот женски парфем Joy by Dior со потпис на брендот Dior,

Прочитај повеќе

ПО ДВАЕСЕТ ГОДИНИ, НОВ МИРИС ЗА ЖЕНИ ОД DIOR!

Модната бренд за убавина Dior е култно име во светот на високата мода, но и во светот на луксузните производи

Прочитај повеќе