Првиот мирис создаден со нова технологија која гарантира долготрајност на кожата! Boss Bottled Infinite

Новиот парфем за мажи кој ќе се приклучи кон мирисното семејство Boss Bottled и го означува „мажот на денешницата“ е

Прочитај повеќе

Откриете нови перспективи со Hugo Reversed! #YourTimeIsNow

Обратни навики. Прифати го неочекуваното. Ви го претставувам Hugo Reversed – противотров за предвидливост. Предизвик да се изразите себеси и

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Hugo Boss Hugo Reversed

Hugo Boss ќе го лансира новиот мирис од Hugo колекцијата инспириран од модната линија Hugo Reversed. Во бело шишенце со

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Hugo Boss – Boss The Scent Private Accord

Hugo Boss лансира нови мирисни изданија од Boss The Scent линијата. Boss The Scent Private Accord за него и  Boss

Прочитај повеќе

АЈДЕ ДА ИГРАМЕ ФУДБАЛ ЗАЕДНО! Boss Bottled United

Hugo Boss Perfumes во соработка со Coty го претстави најновото издание од мирисната линија Boss Bottled, која е инспирирана и

Прочитај повеќе

БУКВАЛНО ЌЕ ВЕ МАЃЕПСА! Boss The Scent For Her Intense

Поголема количина мирисни есенцијални масла! The Scent Intense Женскиот мирис од модната куќа Hugo Boss, Boss The Scent for Her

Прочитај повеќе

ТВОЈ ПАРФЕМ, ТВОЈ НАЧИН! ОПОЈНА ЖЕНСТВЕНОСТ И МАШКА ИНТРИГА! Hugo Woman и Hugo Man

Hugo преку мирисното дуо Hugo Woman и Hugo Man го оживува ставот: Страствен, храбар и секогаш во прв план, живее

Прочитај повеќе

АНАБЕЛА: МЕСЕЦ МАЈ НАМАЛУВАЊЕ! Boss

Во месец Мај намалување на целиот бренд Boss Намалување од 30%! Од Анабела парфимерии доаѓа бомбастична вест: Парфемите од престижниот

Прочитај повеќе

Твој мирис. Твој пат. Hugo Woman Eau de Parfum

Минималистички гламур кој доаѓа од Hugo Boss! Hugo Woman е цветно овошен мирис кој е комбинација од неочекувани природни состојки и

Прочитај повеќе

Мирис за мажи кои го прославуваат успехот! Boss Bottled Unlimited

Boss Bottled Unlimited содржи внимателно одбрани и бескомпромисни состојки кои создаваат свеж и модерен мирис за мажи кои го прославуваат

Прочитај повеќе