Нова штикла со дизајн со туфни! Carolina Herrera Good Girl Dot Drama

Carolina Herrera лансира ново, колекционерско издание инспирирано од дизајн со туфни, а легендарното шишенце осмислено е од Carolina Herrera de

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Jimmy Choo Floral

Jimmy Choo Floral Eau de Toilette ќе биде лансиран во пресрет на пролетта 2019 година како суптилен и живописен, цветно-овошен

Прочитај повеќе

Два привлечни и афродизијачки мириси! Boss The Scent Private Accord

Приближете се до моќта на реалноста со Boss The Scent! Дали навистина можеш да се поврзеш со некој што никогаш

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Roberto Cavalli La Notte

Модната куќа Roberto Cavalli ја претстави лимитираната едиција на мирисите Roberto Cavalli Eau de Parfum од 2012 година и Roberto

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Hugo Boss – Boss The Scent Private Accord

Hugo Boss лансира нови мирисни изданија од Boss The Scent линијата. Boss The Scent Private Accord за него и  Boss

Прочитај повеќе