Нови парфеми кои во продажба пристигнуваат во 2019 година!

Светот на парфемите и во Новата година ни подготвува многу нови изненадувања, а лансирања на нови мириси ќе има во

Прочитај повеќе

Неодоливи парфеми кои ќе ги обожаваме оваа зима!

Мирисите кажуваат многу за вас, односно го отсликуваат вашиот карактер, личност, стил и вкус. Цветни, пудрести, цитрусни, дрвенести или ориентални

Прочитај повеќе

Екстремно секси мирис кој ќе ја заврти главата на секој маж! Narciso Eau de Parfum

Модниот дизајнер Narciso Rodriguez стана познат во светот на парфемите со неговиот прв мирис – Narciso Rodriguez For Her од

Прочитај повеќе