Мирис кој предизвикува шок со својата смелост! Gentleman Givenchy Cologne

Класикот на брендот Givenchy, мирисот Gentleman во 2017 година ја доби својата модернизирана интерпретација – Gentleman Givenchy, по што следеше

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Yves Saint Laurent Black Opium Intense

На почетокот на 2019 година, Yves Saint Laurent ќе го лансира новото издание на Black Opium парфемската линија – Black

Прочитај повеќе

Mugler Angel Iced Star – снегулка која создава возбуда и магија!

Легендарниот парфем Angel на брендот Mugler добива ново, колекционерско издание кое ќе биде лансирано пред претстојните зимски празници. По шеќерните

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest

Ова лето Dolce&Gabbana ги освежува своите два иконски мириси Light Blue и Light Blue Pour Homme со нови мириси во

Прочитај повеќе

НЕОДОЛИВ ЖЕНСТВЕН МИРИС КОЈ ФЛЕРТУВА СО СЕТИЛАТА! Lacoste Pour Femme Intense

Мастер парфумеристот Olivier Cresp креира нова верзија на парфемот Lacoste Pour Femme, кој првично беше лансиран во 2003 година. Оваа

Прочитај повеќе