Парфемска премиера! Chloé Nomade Eau de Toilette

Nomade Eau de Toilette е сончева интерпретација на оригиналниот Nomade Eau de Parfum од 2018 година на модната куќа Chloé.

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Paco Rabanne Pure XS for Her

Следејќи го успехот на минатогодишниот машки мирис Paco Rabanne Pure XS for Him, доаѓа женска верзија најавена како дива и

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА! Jean Paul Gaultier Le Male In The Navy

Моќна и мажествена новата верзија на Le Male првиот машки парфем на брендот Jean Paul Gaultier ќе пристигне во парфимериите

Прочитај повеќе