Сè е можно на полноќ! Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight

Flowerbomb мирисната колекција од брендот Viktor & Rolf добива ново, неодоливо издание во црно шишенце со опојна цветна композиција. Flowerbomb

Прочитај повеќе

Парфемска премиера! Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision

Машкиот мирис од брендот Viktor & Rolf Spicebomb од 2012 година ќе биде достапен во ново издание од Февруари 2019

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! За твојот, за мојот, за сечиј татко! Viktor & Rolf Spicebomb Extreme

17 Јуни е денот на татковците, ден кога ја славиме посебната врска помеѓу таткото и неговите деца, ден кога им

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! Viktor & Rolf Flowerbomb Bloom Eau de Toilette

Разгали се себе си со парфем по супер мајска цена. Viktor & Rolf Flowerbomb Bloom Eau de Toilette Месец Мај!

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! Viktor & Rolf Bonbon

Разгали се себе си со парфем по супер мајска цена. Viktor & Rolf Bonbon Месец Мај! Онлајн намалување! Од Еликсир

Прочитај повеќе