Нови парфеми кои во продажба пристигнуваат во 2019 година!

Светот на парфемите и во Новата година ни подготвува многу нови изненадувања, а лансирања на нови мириси ќе има во

Прочитај повеќе

Дрзок? Можеби, но неодоливо привлечен? Сигурно! YSL Black Opium

Како кога врне дожд, а сонцето се уште сјае… Познато ви е тоа чувство? Ова е поинтензивно. Остава трага на

Прочитај повеќе

3 трикови за ефект на вештачки трепки без вештачки трепки!

Веројатно вие, како и многумина од нас, им завидувате на познатите ѕвезди кога на црвениот тепих ќе прошетаат со совршен

Прочитај повеќе

Еден клик: Нов формат на легендарниот Black Opium парфем!

Модерната девојка секогаш е во движење: проекти, состаноци, забави. Таа е слатка и атрактивна и секогаш се одлучува за лична

Прочитај повеќе

Најубавите парфеми од Yves Saint Laurent сега добиваат златна мирисна едиција!

Yves Saint Laurent ќе лансира нова лимитирана едиција посветена на претстојната празнична атмосфера, наречена Gold Attraction. Женските мириси Black Opium

Прочитај повеќе

Ново колекционерско издание од YSL – сјај за усни Tatouage Couture Metallics

YSL Beauty го претстави новото колекционерско издание на својот Tatouage Couture Liquid Lip Stain сјај за усни. Модната куќа и

Прочитај повеќе

НОВ МУЛТИНАМЕНСКИ ПРОИЗВОД! Yves Saint Laurent All Hours Stick

Yves Saint Laurent All Hours течната пудра со покривна моќ од утро до вечер, пристигнува во сосема нов, попрактичен формат.

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА: Yves Saint Laurent Y

Модната куќа Yves Saint Laurent лансира нов машки мирис наменет за Y генерацијата, роденени во 1980-тите и 1990-тите години. Мирисот

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! YSL L`Homme Parfum Intense

Разгали се себе си со парфем по супер мајска цена. YSL L`Homme Parfum Intense Месец Мај! Онлајн намалување! Од Еликсир

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! YSL Manifesto L`Elixir

Разгали се себе си со парфем по супер мајска цена. YSL Manifesto L`Elixir Месец Мај! Онлајн намалување! Од Еликсир онлајн

Прочитај повеќе