- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Сите знаеме дека парфемот е речиси непогрешлив подарок за вашата блиска личност и затоа многу често го подаруваме за најразлични прилики. Родендени, матури, дипломи и многу други прослави, парфемите се наметнуваат како логичен подарок и тие интензивно се даруваат за време на новогодишните и божиќните празници, кои наскоро ќе ни затропаат на вратата. На омилените парфеми уште потешко е да им се одолее кога брендовите ќе ги понудат во празнично издание и лимитирани едиции кои денес ги има во вашата најблиска парфимерија, а веќе утре нема да бидат достапни.

Парфеми кои се идеални за незаборавен подарок!

Земете го за пример Chanel, кој го разбранува бјути светот кога неодамна го претстави ограниченото издание за претстојните празници на култната “петка” за прв пат во интензивно црвено шишенце. Сè уште нема крај на миризливите празнични изненадувања од брендот Chloé, со неодоливиот Love Story Eau de Parfum мирис. Изненадување за својата публика има брендот Armani со прекрасниот и женствен Sí Eau de Parfum претставен во луксузно издание. Во продолжение ви претставувам неколку специјални изданија на парфеми идеални за подарување за празниците кои ни претстојат – за вашата блиска личност или за себе.

Armani Sì Eau de Parfum Gift Set

Armani Sì Eau de Parfum Gift Set

Chloé Love Story Eau de Parfum Gift Set

- Реклама -
Chloé Love Story Eau de Parfum Gift Set

Lancôme La Nuit Trésor Eau de Parfum Gift Set

Lancôme La Nuit Trésor Eau de Parfum Gift Set

Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette Gift Set

Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette Gift Set

Boss The Scent Eau de Parfum Gift Set

Boss The Scent Eau de Parfum Gift Set

Kenzo World Eau de Toilette Gift Set

Kenzo World Eau de Toilette Gift Set

Valentino Valentino Donna Eau de Parfum Gift Set

Valentino Valentino Donna Eau de Parfum Gift Set

Lancôme La Vie Est Belle Eau De Parfum Gift Set

Lancôme La Vie Est Belle Eau De Parfum Gift Set

Gucci Bloom Eau de Parfum For Her Gift Set

Gucci Bloom Eau de Parfum For Her Gift Set

Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum Gift Set

Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum Gift Set