- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Во #ОдбројувамеДоGiveaway, MakeUp by Kika (@make_up_by_kika) заедно со Убавина за сите (@ubavinazasite) и нашите пријатели и соработници ви даруваат Mistery New Year Giveaway Box – Мистериозна новогодишна кутија со подароци!

Заедно одлучивме нашата мистериозна кутија полна со новогодишни подароци да ја доделиме на еден среќен добитник. Нема да ви откриеме што сè има внатре, но вредноста на даруваните подароци изнесува неверојатни 500 евра!

MakeUp by Kika X Убавина за сите и нашите пријатели!

Овојпат ќе играме на Инстаграм профилот на @make_up_by_kika, а сè што треба да направите за да учествувате во овој неверојатен Giveaway е следново:

- Реклама -

1️⃣  Заследете ги следниве Инстаграм профили:

@make_up_by_kika
@tamaro_official
@kryolanmacedonia
@makeuponlineproduct
@pura_perla
@hardcoreshop.distributor.ohrid
@in.bizuterija.ohrid
@bloodorange_boutique
@belladesign10
@dijanamilevska.art
@ubavinazasite
@adaiapots
@tiens.makedonija

2️⃣  Кликнете лајк на објавата за Giveaway на Инстаграм профилот на @make_up_by_kika!

3️⃣  За да имате поголеми шанси да станете среќен добитник – share & tag на сторито и секако тагнете еден пријател во коментар. Можете да коментирате повеќе пати сè додека означувате различна личност.

MakeUp by Kika X Убавина за сите и нашите пријатели ќе трае до вторник 29 декември во 20 часот, кога по случаен избор ќе биде одбран и објавен среќниот добитник. Со среќа!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina Iloski (@make_up_by_kika)