Врвните швајцарски третмани на брендот Swiss Perfection за нега на кожа се состојат од најефикасни и високо концентрирани биотехнолошки состојки и природни екстракти. Запознајте го ексклузивниот свет на врвни производи против стареење на кожата.

Комплекс Cellular Active IRISA®

Swiss Perfection со иновативниот комплекс Cellular Active IRISA® е првиот бренд кој ја примени растителната целуларна технологија во козметиката и со тоа ужива огромна репутација кога е во прашање врвната нега и борбата против стареење на кожата.

Сите производи се произведени и пакувани во Швајцарија, со најдобрите активни состојки, обработени според највисоките стандарди на квалитет.

Cellular Rejuvenation Serum RS-28

Познатиот Cellular Rejuvenation Serum RS-28 е првата креација и водечка формула во асортиманот на брендот Swiss Perfection. Серумот е создаден да ја штити кожата од предвремено стареење и штетните надворешни влијанија.

- Реклама -

Ексклузивно во Анабела Мериот!

Комплетниот асортиман на брендот ексклузивно можете да го пронајдете во парфимеријата Анабела Мериот.

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молиме внесете го вашиот коментар!
Ве молиме внесете го вашето име