Еликсир парфимерии ви нуди -30% на парфемите Dolce & Gabbana и Roberto Cavalli до крајот на месец Февруари.

Го издвојувам парфемот Dolce & Gabbana The One EDT 50мл, машки парфем со одлична цена од 2890 денари. Ви го препорачувам парфемот Roberto Cavalli EDP 30мл, женски парфем, само за 2200 денари.

- Реклама -

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молиме внесете го вашиот коментар!
Ве молиме внесете го вашето име