- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Дојде долгоочекуваниот ден – Black Friday!

Фантастични и неодоливи попусти на омилените брендови кои можете да ги најдете на едно место – во Anabella парфимериите во Скопје, Охрид и Струга.

Попуст од 20% до 50%

Од 20% до 50% на понудата: парфеми, козметика за нега на кожа, мејкап линиите се само дел од тоа што можете да го најдете по намалени цени.

Кои се брендовите?

BOBBI BROWN, ESTEE LAUDER, CLINIQUE, NARCISO RODRIGUEZ, D&G, GIORGIO ARMANI, GLAM GLOW, PACO RABANNE, VICTORIA’S SECRET, LANCOME…

Ова е само дел! Повелете!

Oва се само дел од брендовите кои ќе ги најдете на попуст во Anabella парфимерии за време на престојниот викенд во чест на Black Friday.

- Реклама -