Еликсир парфимерии ве изненадува со -30% намалени цени на омлените пудри. Промоцијата продолжува до крајот на месец Февруари! Сега можеш да заштедиш на омилените пудри!

- Реклама -

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молиме внесете го вашиот коментар!
Ве молиме внесете го вашето име