- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Модерната девојка секогаш е во движење: проекти, состаноци, забави. Таа е слатка и атрактивна и секогаш се одлучува за лична удобност. Таа го одбра Black Opium Click & Go!

Black Opium Click & Go парфем во форма на гел!

Омилениот мирис Black Opium, оваа есен се појави во револуционерна форма за нанесување како пенкало-стик. Инспирирани од најдобро продаваниот Touche Eclat – коректор во форма на пенкало, од лабораторијата на брендот YSL Beauty, развија специјална гел текстура од омилениот парфем. На врвот на стикот во форма на пенкало, со само еден клик, се појавува потребното количество на парфем. Нанесете го на пулсирачките точки на вашето тело: зглобови, врат, гради.

- Реклама -

Zoe Kravitz – модерна икона, исто како и мирисот што го претставува!

Лицето за новата верзија на легендарниот парфем Black Opium е Zoe Kravitz, олицетворение на модерна девојка. Модерна икона, исто како и мирисот што го претставува.

Од  брендот YSL Beauty се воодушевени од Zoe, таа е независна, интелигентна, харизматична, амбициозна и има свои правила.

Конечен допир на секси и храбра Black Opium девојка!

YSL Black Opium ги комбинира енергетските мирисни ноти на црното кафе, белото цвеќе и ванилата. Арома – конечен допир на секси и храбра Black Opium девојка.

Авторот на рекламната кампања наречена Black Opium Click & Go е фотографот Jonas Lindstrom.

Еден клик. Едно движење. Една страст.