- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

MAC Cosmetics лансира маскара за подигање на трепките и според реакциите од бјути ентузијастите оваа маскара специјално е дизајнирана за да прави идеално заоблени трепки.

Импресивен волумен и драматично заоблени трепки!

Како што е наречена Up For Everything, оваа водоотпорна маскара помага да се создаде импресивен волумен и драматично заоблени трепки. Отпорна и долготрајна, таа ги носи трепки до нови височини и ги одржува подигнати не помалку од 24 часа.

Поголеми секогаш подобри!

Поголеми секогаш подобри кога станува збор за вашите трепки, а новата маскара на MAC ветува дека вашите трепки ќе ги подигне и ќе им даде убаво закривување што ќе трае цел ден и цела ноќ. Нејзината супер-лесна како гел текстура не им дава тежина на трепките. Наместо тоа ги држи убаво заоблени во текот на 24 часа и им дава извонреден волумен.

- Реклама -

Една универзална црна нијанса!

MAC Up For Everything маскарата можете да ја пронајдете во една универзална црна нијанса. Формулата не се размачкува на влага и не остава грутки. Офталмолошки е тестирана и погодна е за носители на контактни леќи!

MAC Up For Everything маскарата можете да ја пронајдете на полиците во MAC продажните места!

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молиме внесете го вашиот коментар!
Ве молиме внесете го вашето име