- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Вчера, со почеток од 19 часот во продажното место на MAC во Скопје City Mall, беше промовирана кампањата #MeetYourMatte каде присутните имаа можност да ги пробаат сите видови на мат кармини и да ја одберат својата совршена нијанса.

Неверојатна текстура и долготрајност и големиот избор на нијанси!

Мат кармините од брендот MAC се познати по својата неверојатна текстура и долготрајност и големиот избор на нијанси, кои овозможуваат секоја од Вас да го пронајде својот идеален мат кармин.

- Реклама -

 

Атмосферата во продажното место беше вжештена!

Едно е сигурно, атмосферата во продажното место на MAC во Скопје City Mall беше вжештена, а фановите на култниот бренд беа возбудени од изборот на мат кармините и нијансите што имаа можност да ги пробаат.

MAC Giveaway – освојте најкул ташна од MAC!

Изненадувањето од MAC Cosmetics со неодоливата понуда за купени два производи за усни, вљубениците на брендот добиваа подарок – брендирана ташна од MAC! Како што најавија од MAC, акцијата ќе важи од 15ти Мај!

#MACmeetYourMatte #mac.skopje