- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Есента ја доби својата прва миризлива најава со опојно слаткиот парфем Armani My Way, лансиран на 24 август на полиците во парфимериите. Станува збор за мирис на бели цвеќиња што отвора ново поглавје на женственоста, а создаден е да ја покаже посветеноста на одржливоста, па поради интересната приказна која стои зад него, не се сомневам дека тоа ќе биде бестселер во парфимериите во наредниве недели. По лансирањето на My Way Eau de Parfum, започнаа многу други претставувања на нови парфеми.

Кампања Giorgio Armani My Way

Комплетно нови парфеми и нови изданија на веќе познати парфемски линии!

Општо земено, новините што ни доаѓаат или се комплетно нови парфеми со кои допрва треба да се запознаеме или се нови мирисни изданија на веќе познати парфемски линии, кои носат пресврт на веќе добро познатите мириси. Невозможно е да не се забележи дека есента 2020 година убедливо ќе биде сезона на розово-златни парфеми, за што сведочат луксузните и елегантни шишиња со нови парфеми кои ги освојуваат полиците на парфимериите.

Време е за нов парфем!

Дали е време за нов парфем или барате мирис што ќе го подарите на некој близок? Во продолжение погледнете какви миризливи новитети ве очекуваат!

Giorgio Armani My Way

Giorgio Armani My Way Eau de Parfum

L’Interdit by Givenchy

L’Interdit by Givenchy Eau de Toilette

Kenzo World Power

Kenzo World Power Eau de Toilette

Lancôme Idôle L’Intense

Lancôme Idôle L’Intense Eau de Parfum

Givenchy Irresistible

Givenchy Irresistible Eau de Parfum

Mugler Angel Nova

Mugler Angel Nova Eau de Parfum

Narciso Ambrée

Narciso Ambrée Eau de Parfum
- Реклама -