- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Gucci Guilty Eau de Toilette, За неодоливата заводничка!

Gucci жената е провокативна, заведувањето е нејзина пасија, вистинска заводничка. Постојано е во потрага по возбуда и често се препушта на слатките гревови. Понекогаш може да биде мистериозна, но тогаш станува уште повеќе понеодолива, постраствена и посмела. Ништо не може да ја задржи. Бестрашна во своите страсти, непредвидлива и подготвена за секоја експозивна средба.

Мирис со афродизијачки средни ноти!

Gucci Guilty Eau de Toilette е топол, впечатлив, ориентално цветен мирис во срцевината. Потврдувајќи го сензуалното присуство на розов бибер мирисот повикува на афродизијачки средни ноти кои вклучуваат јоргован и кардамом, за на крај базата да заврши со деликатен килибар и вибрација на пачули.

- Реклама -