- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Lancôme La Vie Est Belle, За жените кои тежнеат кон луксуз!

Таа беспрекорно го негува својот изглед, ги сака уникатните работи и секогаш се разликува од останатите жени. Гламурот е нејзиниот главен адут, по него ќе ја забележите во толпата. Но секогаш е нежна, отворена за комуникација и се грижи да остави добар впечаток.

Најпродаван парфем! Животот е убав!

Мирисот Lancôme La Vie Est Belle веднаш ги освои женските срца ширум светот. Ова е трет најпродаван парфем во светот, втор најпродаван во Европа и број 1 парфем во Франција. Неговиот рецепт за успех е следен со позитивна порака на среќа преку која секоја жена може да се поистоветува. Легендарното шишенце ја одразува карактеристичната насмевка како вистински симбол за радост. И за крај најзаслужниот елемент од парфемот е сензуалниот и неодолив мирис на магнолија.

Животот е убав!

- Реклама -