Мирис кој носи атмосфера на рана пролет! Gucci Bloom Gocce di Fiori

Четвртото издание на мирисната линија Gucci Bloom мирисот Bloom Gocce di Fiori, ќе биде претставен во месец Април 2019 година.

Прочитај повеќе

Парфем на кој ќе ни мириса зимата!

Gucci Bloom Nettare di Fiori Ладните денови кои ни претстојат за многу од нас ќе бидат обележани со парфем кој

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! Viktor & Rolf Flowerbomb Bloom Eau de Toilette

Разгали се себе си со парфем по супер мајска цена. Viktor & Rolf Flowerbomb Bloom Eau de Toilette Месец Мај!

Прочитај повеќе

РАСЦВЕТАНА ГРАДИНА ПОЛНА СО РАЗНОВИДНИ ЦВЕЌИЊА! Gucci Bloom

Италијанската модна куќа Gucci го лансира парфемот Gucci Bloom, првиот мирис создаден по насоки на новиот креативен директор Alessandro Michele.

Прочитај повеќе