- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Вашето омилено место за разубавување, од денес со ново име – FABUspot!

Нова Beauty авантура, со стариот добро познат квалитет, бидејќи вашето задоволство и насмевка се најважен поттик и инспирација!

20% попуст на поголемиот дел од асортиманот!

Токму затоа, оваа недела во  FABUspot (Скопје City Mall и хотел Мериот) ве очекуваат многу изненадувања и 20% попуст на поголемиот дел од асортиманот (01.07 – 04.07). Покрај досегашните брендови од категоријата на парфеми, шминки и нега на кожа, меѓу кои и ексклузивните La Mer, Bobbi Brown и Tom Ford во FABUspot отсега можете да ги најдете и производите на брендот Origins.

- Реклама -

Зад FABUspot стои познатата компанија ORBICO!

Зад FABUspot, познато како Anabella Beauty Spot, стои ORBICO, компанија која го создаде овој проект како резултат од љубовта и трудот на нивните инсајдери кои имаа за цел да креираат место каде сите љубители на козметика што сакаат да ја истражуваат убавината, да го сторат тоа во чекор со најновите трендови. Целта останува иста, сите ние да се чувствуваме удобно, пријатно и привлечно во својата кожа!

Вашите лични FABU шопинг асистенти ќе ви помогнат при изборот на посакуваниот производ!

Ова лето, Anabella Beauty Spot се ребрендира во FABUspot, истото луксузно beauty место во Скопје кое нуди голем избор на брендови и производи. Тука, ќе можете да откриете многу повеќе за светот на убавината со помош на вашите лични FABU шопинг асистенти кои воедно се и консултанти од  брендовите и ќе ве упатат во вистинска насока при изборот на посакуваниот производ, според типот на кожата, потребата и желбата.

FABUspot Makedonija следете ги социјалните мрежи!

За сите новитети, понуди и случувања, следете ги социјалните мрежи на FABUspot Makedonija на Facebook и Instagram, преку кои можете да остварите и онлајн нарачка на територија на цела Македонија, со бесплатна достава за сметка над 1000 денари.

Уживајте во шопингот и во вашиот нов FABUlous Beauty свет.