- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Британскиот луксузен бренд за мириси, Jo Malone London е познат по елегантните мириси, луксузни свеќи и козметика за нега на тело. Од лансирањето на пионерскиот мирис Lime Basil & Mandarin, Jo Malone London влезе во првите редови во парфемскиот свет поради неговата употреба на неочекувани и фасцинантни состојки.

Запознајте ја филозофијата за комбинирање на мириси!

Сите креации на Jo Malone се мириси со потпис на софистицирана едноставност. Филозофијата за комбинирање мириси значи дека секој мирис е дизајниран да се носи сам или во комбинација со друг, а тоа ви дава слобода да бидете разиграни, да создадете нешто уникатно за вас.

Jo Malone vo FABUspot

Брендот црпи инспирација од британскиот живот и култура!

Од историската куќа во срцето на Лондон, ова креативно студио црпи инспирација од британскиот живот и култура, обликување на приказна зад секој мирис. Секој нов мирис е создаден во партнерство со еден од најистакнатите парфимери, користејќи состојки со највисок квалитет.

Naskoro Jo Malone vo FABUspot

- Реклама -

Огромна грижа и внимание се посветени на секој мирис!

Секоја мирисна креација е изработена со огромна грижа и внимание. Мирис сместен во елегантна црна кутија, завиткан со познатата црна машна.

Идеален мирисен подарок!

Симбол на елеганција, софистицираност и великодушност. Идеален мирисен подарок… ако можеш да издржиш да го подариш.

Jo Malone

Само во FABUspot!

Jo Malone London кај нас, eксклузивно во FABUspot парфимерии!

FABUspot