- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Анабела парфимерии за прв пат организираат необичен настан во парфимеријата Анабела во Скопје Сити Мол.

Во петок од 17 до 19 часот ќе има “Драма” во парфимеријата Анабела во Скопје Сити Мол.

Веднаш по завршувањето со работните обврски за оваа работна недела, од Анабела ве покануваат на afterwork забава полна со изненадувања за сите вас.

DRAMA настан во парфимеријата Анабела

Дружење по повод почетокот на соработката помеѓу два успешни бренда.

Ќе можете одблиску да се запознаете со новите Lovecats MUA.

- Реклама -

Секој купен Lovecats MUA, ќе биде персонализиран со рачно насликан детаљ од Ивана Кнез.
Во текот на овие два часа, ќе можете да се дружите, да разговарате со Ивана Кнез и да дознаете повеќе за Lovecats MUA.

Make up совети, корисни трикови и консултации со најдобрите од VD Make Up.

Драги дами, не ја пропуштајте можноста да бидете дел од DRAMA настанот во парфимеријата Анабела.

Dress code: Црвен кармин

Локација: Anabella Skopje City Mall
Датум: 16.02 (петок)
Почеток: 17 часот
Dress code: Црвен кармин