- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Космо парфимерии ексклузивно организираат денови на Estee Lauder!

Од 1-ви до 9-ти март ексклузивно во Космо, -15% попуст на целиот асортиман на Estee Lauder и 25% попуст на сетовите.

,,Every woman can be beautiful,, – Estee Lauder

Воедно Космо ви го презентира Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix од Estee Lauder и ве повикува да го пробате.

Дали ви е потребен одморен изглед на очите? Посвеж и поблескав?

Estee Lauder го има решението, Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix!
Ги поправа видливите знаци на стареењето на кожата на пределот околу очите, ја зајакнува отпорноста на кожата во овој предел, содржи 2 пати повеќе хијалуронска киселина и дава 24 часовна хидратација.

Производот може да го пробате во периодот од 1ви до 9ти март и ќе можете да ја искористете предноста да го набавите со поволна цена!

- Реклама -

Воедно Космо ви нуди секој ден бесплатни совети и техники во Космо Сити Мол од 14-18 часот.