- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

1 Million Elixir е побогат од било кој машки мирис досега, создаден за возбудливи сензации. Рачно набраните состојки – турска роза, османтус и зрно дива тонка, несомнено ја прават композицијата на ова ремек-дело да се издвојува по екстремниот квалитет на суровините. Скапоцено изработеното шише ја отсликува душата на 1 Million, бесконечната длабочина на оваа миризлива креација.

Мирисот 1 Million Elixir е помоќен од било кога и ќе ги направи вашите сетила уште повозбудливи. Ќе уживајте во најдобрите моменти од вашиот живот со вистинскиот мирис од Paco Rabanne.

1 Million Elixir Parfum Intense Intensity

Мирисна вселена!

Длабоко сензуалната давана вибрира со моќните дрвенести акорди и црните семки од ванила. Врвната сензуалност се среќава со апсолутната моќ на долготрајноста во нова димензија, неверојатно интензивна!

1 Million Elixir открива слатки ноти во отворањето на мирисот во комбинација со крцкаво јаболко. Розата, османтусот и кедарот го создаваат срцето на мирисот, додека основата е засилена со мешавина од ванила, тонка зрна и акорд од пачули.

- Реклама -

1 Million Elixir ingredients

ingredients

Фантазијата на животот од бајките! Мирис на успехот!

Шишето на 1 Million Elixir ја има истата форма на златна плочка како и претходните изданија. Златната 1 Million плочка на која е втиснат бројот 1 сега е похрабра, поизразена и софистицирана. Уникатно скапоцено пакување што ги рефлектира различните аспекти на мирисот, како знак на нова сила – цврста, интензивна и енигматична.

1 Million Elixir Parfum Intense Intensity

Побогат од било кога! Мирис со потпис за машкост!

Paco Rabanne 1 Million Eliksir e мирис со потпис за машкост. Мирисен врв на интензитет од Million линијата, мирис воден од желбата за врвен квалитет.

bottle