- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Во #ОдбројувамеДоGiveaway ви подаруваме цветен мирис со уникатна свежина кој обзема со својата вечна елеганција. Тоа секако е тоалетната вода за жени Chloé Signature од француската модна куќа Chloé, наменет за жени со слободен дух. Тоалетна вода за жени Chloé Signature од 30 мл ви ја подаруваме во соработка со овој луксузен бренд за мода и убавина.

Блескаво издание кое буди и восхитува!

Chloé Signature Eau de Toilette е блескаво издание кое буди и восхитува со нотите на мандарина и овошно-водените, слатки ароми на диња. Во срцето на мирисот цветаат рози и фрезија, придружени со нотите на сандалово дрво и ирис во основата. Медените и нагласени пудрести ноти од претходните изданија, се заменети со ладни и свежи ноти на ирис и рози потопени во водни ароми.

Шишенцето на мирисот Chloé Signature со својата култна силуета ја открива освежувачката боја на мирисот, а последниот „допир“ на дизајнот е создаден со рачно врзаната лента во светло беж боја, што е потпис на луксузниот бренд Chloé.

- Реклама -

Убавина за сите Х Chloé Giveaway!

Ќе играме на Инстаграм профилот на @ubavinazasite, а сè што треба да направите за да учествувате во овој Giveaway е следново:

Следете го Инстаграм профилот на @ubavinazasite

Кликнете лајк на објавата!

Во коментар, означете ја личноста што ја познавате и која би сакала да учествува во овој Giveaway. Може да коментирате повеќе пати сè додека означувате различна личност.

Убавина за сите Х Chloé Giveaway ќе трае до недела, 12 Јули во 12 часот напладне, кога по случаен избор ќе го одбереме и објавиме добитникот. Со среќа!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ubavina za site (@ubavinazasite) on