- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Black Opium Eau de Parfum Extreme е ново издание на гурманскиот парфем Yves Saint Laurent Black Opium.

Што носи Black Opium Extreme!

Со смелиот и новиот пресврт на класичниот Black Opium Eau de Parfum, овој парфем го носи заведувањето до екстремни граници со топли и декадентни ноти на кафе, Bourbon ванила и јасмин.

Black Opium Extreme bottle

Што прави Extreme со вашите сетила!

Овој заводлив женски парфем е инспириран од жестоката и смела жена. Охрабрена од силниот мирис на кафе, сензуалниот женски парфем ги плени сетилата. Нотата на црно кафе се меша со какао и цветното срце од портокал и Sambac јасмин. Основата на парфемот се состои од пачули и Bourbon ванила.

- Реклама -

Мирисот е достапен во шишенца од 30, 50 и 90 мл, како Eau de Parfum Extreme.

Zoe Kravitz

perfume spray

Black Opium Eau de Parfum Extreme

Extreme ingredients