- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Негувани усни кои изгледаат фантастично! Тоа е ефектот со Poutmud Wet Lip Balm на Glam Glow. Создадени за супер хидратација на усните со бадемово масло, путер од какао, шеа путер, таману масло како и масло од бабасу. Целата формула е подобрена со екстракти од комбуха и Teaoxi, марокански минт лист.

Хидрирани и прекрасни усни!

Се аплицира лесно и едноставно, а фреквенцијата на користење зависи од тоа колку често сакате вашите усни да бидат хидрирани и прекрасни. Може да го нанесувате во текот на денот, но може и навечер пред спиење, така што вашите усни нема да бидат суви во текот на ноќта.

Ќе го обожавате овој балсам!

Без разлика дали имате полни или ситни усни, ќе го обожавате овој балсам. Слободно нанесете го и над вашиот омилен кармин и ќе добиете одличен ефект.

- Реклама -