дома Нови Производи Парфемски Класици

Парфемски Класици

ДОЗНАЈТЕ КОИ МАШКИ ПАРФЕМИ СЕ ФАВОРИТИ ОВА ЛЕТО!

Најдобрите летни машки парфеми! Доаѓањето на летото за секој маж значи дека треба да се промени парфемот. Летото е период кога по правило треба се...

НАЈДЕТЕ ВРЕМЕ ДА СЕ СКОНЦЕНТРИРАТЕ И ПРОДОЛЖЕТЕ ПОНАТАМУ! Boss Bottled Tonic

Boss Bottled Tonic свежиот мирис од препознатливото портфолио на Boss Bottled линијата ни открива нови аспекти на модерната мажественост, повикувајќи го мажот на денешнината...

ЗАВОДЛИВ! ИНТЕНЗИВЕН! НЕВЕРОЈАТНО СЕКСИ! Viktor&Rolf Spicebomb Extrême

Приближете му се на сопствена одговорност! Би можеле да се изгорите! Експлозивен како никогаш досега, Spicebomb буди пламен во себе. Ви го претставуваме Viktor&Rolf...

ЕКСТРЕМНО СЕКСИ! Roberto Cavalli Just Cavalli Woman

Just Cavalli од Roberto Cavalli е лансиран како втор мирис направен во сорабoтка со Coy. Креиран од парфемските носеви од парфемската куќа Firmenich – Nathalie...

ДАЛИ СТЕ НА ЛИСТА! ОВА Е ПРИВАТНА ЗАБАВА! Carolina Herrera NYC 212 VIP Men

Брендот Carolina Herrera претстави машко издание на парфемот 212 VIP водено од истите слогани: "Дали сте на листата" и "Ова е приватна забава". Парфемот...

ИНСПИРИРАН ОД МЛАДИТЕ, ПОПУЛАРЕН КАЈ МЛАДАТА ГЕНЕРАЦИЈА! Calvin Klein CK One

Легендарниот свеж мирис CK One е мирисот на младите од 90тите години. Calvin Klein инспирација за парфемот ја пронашол во однесувањето на својата сопствена...

ЕСЕНЦИЈАЛНО-СЕНЗУАЛЕН! Chloé Love Story Eau Sensuelle

Chloé Love Story Eau Sensuelle е третиот по ред мирис од Chloé Love Story линијата, која го вклучува Love Story парфемот од 2014 година и...

ПОСВЕТЕН НА СОФИСТИЦИРАНИТЕ, ЗАВОДЛИВИТЕ И ЖЕНИТЕ КОИ СЈААТ! Marc Jacobs Daisy

Свеж и женствен истовремено! Daisy Daisy е цветно-дрвенест мирис, свеж и женствен истовремено. Посветен е на софистицираните, заводливите и жените кои сјаат, но кои истовремено се...

УЖАСНО ЖЕНСТВЕН! Paco Rabanne Olympéa Eau de Parfum

Уникатна и дрска сензуалност на која никој и ништо не може да ѝ одолее! Со култниот женски мирис Olympéa, Paco Rabanne испиша ново поглавје. Ужасно...

ЗА МАЖИ КОИ СЕ СОФИСТИЦИРАНИ, САМОУВЕРЕНИ И ПРИРОДНО ПРИВЛЕЧНИ! Roberto Cavalli Uomo

Италијанскиот моден дизајнер Roberto Cavalli го претставува неговиот мажествен мирис, едноставно наречен Roberto Cavalli Uomo. Eксклузивно-ориентален и ароматичен, мирисот е дизајниран за мажи кои се...

НЕПОГРЕШЛИВ ЛУКСУЗ! Dolce&Gabbana The One Essence

Женски мирис со највисока концентрација! The One Essence The One Essence од Dolce&Gabbana, женски мирис со највисока концентрација од друштвото на препознатливото семејство на мириси...

БУКВАЛНО ЌЕ ВЕ МАЃЕПСА! Boss The Scent For Her Intense

Поголема количина мирисни есенцијални масла! The Scent Intense Женскиот мирис од модната куќа Hugo Boss, Boss The Scent for Her од 2016 година, сега со...

СПОЈ НА СВЕТЛИНА И ТЕМНИНА КОЈ ОДРАЗУВА СКРИЕНА ЗАВОДЛИВОСТ! Armani Code Colonia

СПОЈ НА СВЕТЛИНА И ТЕМНИНА КОЈ ОДРАЗУВА СКРИЕНА ЗАВОДЛИВОСТ! Armani Code Colonia Armani Code Colonia зрачи елеганција на маж кој знае како да ја носи...

ТВОЈ ПАРФЕМ, ТВОЈ НАЧИН! ОПОЈНА ЖЕНСТВЕНОСТ И МАШКА ИНТРИГА! Hugo Woman и Hugo Man

Hugo преку мирисното дуо Hugo Woman и Hugo Man го оживува ставот: Страствен, храбар и секогаш во прв план, живее со мотото “Пронaјди се...

ИНСПИРИРАН ОД БРАЗИЛСКАТА ЏУНГЛА, ПЛАЖИТЕ И ОКЕАНОТ! Bvlgari Omnia Paraiba

Bvlgari Omnia Paraiba - Мирисното издание од колекција Omnia! Bvlgari ни го претставува мирисното издание од колекција Omnia, лансирано во октомври 2015 година, мирисот Omnia...