- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Живот без компромиси! За секого има поинакво значење, но во основа тоа е да се остане верен на самиот себе, живеејќи го животот на свој начин. Кога живеете „All In“ ги отворате вратите за доживување и уживање во секој миг на живеењето во целост. Зошто да се задоволите со помалку отколку што навистина заслужувате?

Мирис што има сè!

All or Nothing е oриентален парфем кој предизвикува зависност, создадена со извонредната ванила. Спакуван во единствено луксузно пакување, ова е првиот чекор во вашето ексклузивно парфемско искуство.

Без компромис за квалитетот!

Ванилата е состојка од семејството на ориентални мириси. За да се постигне незаборавна и ексклузивна миризба, композиција е креирана со ванила сурабсолут од Мадагаскар која е позната како најубавата и најквалитетната ванила на светот. Таа е со исклучително топла и страсно слатка нота која предизвикува примамливо чувство.

- Реклама -

Твојот мирис оживува!

All or Nothing е првиот мирис од Oriflame создаден со технологија на иновативен активиран воздух за засилување на мирисот со врвен долготраен состав и зголемен интензитет. Кога мирисот го исполнува воздухот, уникатните молекули и јонони се ослободуваат помагајќи да се продолжат горните и средните ноти. Резултатот е континуиран мирис.

Создаден од единствен парфимер!

За да креираш извонредно врвен мирис, потребен е единствен парфимер. Затоа, ангажирана беше исклучително талентираната Nathalie Lorson која е парфемски нос на многу светски премиум мириси од водечките модни куќи, а за Oriflame таа ги создаде многу саканите мириси како Sublime Nature и Giordani.

Така Nathalie совршено се вклопи да го создаде All or Nothing, уникатен и ексклузивен мирис што ја подобрува вашата индивидуалност.

Модерно и стилско шишенце ја изразува уникатноста и луксузот во секој детаљ!

Контрастот помеѓу црно и златно ја доловува елеганцијата и мистеријата на женската природата. Наборите што потсетуваат на црна ткаенина на стаклена површина ја истакнуваат модната врска. Масивното капаче е создадено за да ја фати и рефлектира светлината на секој можен начин, претставувајќи различни аспекти на женската личност. All or Nothing е првиот мирис од Oriflame сместен во премиум амбалажа.

Секоја жена е убава колку и нејзиниот мирис!

Женскиот парфем All or Nothing можете да го набавите на веб страната на брендот Oriflame.

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молиме внесете го вашиот коментар!
Ве молиме внесете го вашето име