- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Најновиот мирис на Hugo Boss штотуку е лансиран! Тоалетната вода Hugo Jeans е ревитализирачки мирис кој пристигна во едно од препознатливите Hugo шишиња, сега во мат тексас сина боја.

За мажи кои го следат својот пат!

Создаден за бунтовници и оние кои ги кршат правилата, Hugo Jeans e свеж и смел мирис кој ги надминува годишните времиња. Дизајниран е за оние мажи кои се осмелуваат да го следат својот пат.

Boss fragrances

Тоалетна вода која може да се носи во сите пригоди!

Композицијата на Hugo Jeans Eau de Toilette е дизајнирана да биде удобна како и вашите омилени Hugo фармерки. Како и совршените фармерки, оваа машка тоалетна вода може да се носи во сите пригоди, но сепак да биде тренди и стилски.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ubavina za site (@ubavinazasite)

- Реклама -

Свеж и смел мирис!

Горните ноти на освежувачки грејпфрут и пенлива лимета се мешаат со срцевината од нане и бобинки од смрека, создавајќи излив на енергија. Суптилните ноти на сандалово дрво се искомбинирани со ветивер и кедрово дрво за да додадат топлина на мирисот.

Hugo Jeans Eau de Toilette ingredients

Шише со мат тексас сина боја!

Обоено со мат тексас сина боја, шишето на Hugo Jeans е украсено со задебелено црвено-црно лого како култните Hugo фармерки. Контрастното сребрено капаче и син ремен од ткаенина го комплетираат шишето.

Има ли посовршена асоцијација?

Купи Сега Shop Now Elixir

Hugo Jeans Eau de Toilette a bottle and package Hugo Jeans Eau de Toilette a bottle