- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Време е да го осветлите вашиот изглед со калеидоскоп од модерни нијанси на кармини за усни.

Безвременскиот кармин Rouge Edition Velvet Liquid Lipstick од Bourjois го зголемува асортимнот со поголем избор на бои. Сега достапен со 14 нови трендовски бои.

Истакнете ги усните со стил!

Без разлика на Вашето расположение, Bourjois има кадифена боја која ќе Ви одговара. Новата линија на Bourjois е карактеристична по светли nude, храбри и живи бои, како и шик темни за да можете перфектно да се изразите себеси. Долготрајниот Rouge Edition Velvet’s има мат финиш и дава лесно и пријатно чувство на усните, затоа може да го носите цел ден.

 

- Реклама -