- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

На некои од вас купувањето подароци за Нова година им предизвикува вистинска главоболка. Се надевам дека не сте меѓу нив, но за секој случај ви претставувам феноменални подароци кои ќе ги воодушеват вашите најмили. Ги избрав внимателно и затоа се надевам дека ќе најдете по нешто за секого!

Со овие одлични подароци, сигурна сум дека новата година ќе ви биде исполета со насмевки на вашите најблиски.

Најдобрите подароци за Нова година!

За мама!

За овие празници, не заборавајте на вашата мајка. Без разлика на возраста, секој сака да отвора подароци и да се надева на нешто убаво.

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina Collistar сет: Pure Actives Hyaluronic Acid Aquagel 50мл крема за лице +Еye Contour Hyaluronic acid peptides 5мл за областа околу очи
Collistar сет: Pure Actives Hyaluronic Acid Aquagel 50мл крема за лице +Еye Contour Hyaluronic acid peptides 5мл за областа околу очи

За тато!

На мажите не им треба многу за да бидат негувани. Овој подарок за Нова година е одличен избор за вашиот татко или друг маж во семејството.

- Реклама -

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina Davidoff Cool Water тоалетна вода за мажи 40мл + гел за туширање 50мл + балсам за после бричење 50мл
Davidoff Cool Water тоалетна вода за мажи 40мл + гел за туширање 50мл + балсам за после бричење 50мл

За сестра или брат!

Вашата сестра или брат можете да ги израдувате со парфем. Возвратете им ја безусловната љубов што сигурно ви ја даруваат. Сетете се само колку пати се нашле и биле покрај вас во убавите и помалку убавите моменти во текот на годината.

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina Bruno Banani Pure Woman тоалетна вода за жени 30мл + гел за туширање 50мл
Bruno Banani Pure Woman тоалетна вода за жени 30мл + гел за туширање 50мл

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina Calvin Klein Euphoria парфем за жени 50мл + лосион за тело 100мл
Calvin Klein Euphoria парфем за жени 50мл + лосион за тело 100мл

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina David Beckham Intimately тоалетна вода за мажи 30мл + део спреј 150мл
David Beckham Intimately тоалетна вода за мажи 30мл + део спреј 150мл

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina Bruno Banani Loyal Man парфем за мажи 30мл + део спреј 150мл
Bruno Banani Loyal Man парфем за мажи 30мл + део спреј 150мл

За најдобрата пријателка!

Израдувајте ја вашата најдобра пријателка со овој сет кој го содржи токму она што често се користи и трае долго.

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina Lancôme Сет LASH IDÔLE маскара + GÉNIFIQUE серум 10ml + BI FACIL 30ml
Lancôme Сет LASH IDÔLE маскара + GÉNIFIQUE серум 10мл + BI FACIL 30мл

За дечкото или сопругот!

Со парфем нема грешка кога се работи за подарок за него.

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina Giorgio Armani Code Le Parfum парфем за мажи 75мл + Code Le Parfum парфем за мажи 15мл + лосион за тело 75мл
Giorgio Armani Code Le Parfum парфем за мажи 75мл + Code Le Parfum парфем за мажи 15мл + лосион за тело 75мл

За омилената колешка!

Колешките често се оние со кои најмногу го поминуваме времето во текот на денот. За оние кои имаат омилена колешка, без која не би можеле лесно да го поминат секој работен ден, го препорачувам овој подарок.

Купи Сега Shop Now Elixir

подароци за Нова Година podaroci za Nova Godina Yves Saint Laurent Lash Clash Маскара + Crushliner молив + мини Biphase мицеларна вода
Yves Saint Laurent Lash Clash Маскара + Crushliner молив + мини Biphase мицеларна вода

За себе!

Празниците не се прилика само да ги израдувате вашите најблиски, туку и да се почестите себеси!

Купи Сега Shop Now Elixir

Lancôme La Vie Est Belle парфем за жени 50мл + Genefique Serum 10мл + La Vie Est Belle парфем 10мл
Lancôme La Vie Est Belle парфем за жени 50мл + Genefique Serum 10мл + La Vie Est Belle парфем 10мл