- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Од Еликсир парфимерии пристигнаа пријатни изненадувања за Денот на жената. Неверојатни промоции со големи попусти! Денот на жената разубавете го на вашата мајка, баба, сестра со подарок по сечиј вкус.

Ви издвојувам дел од понудите што Еликсир парфимерии ги припреми по овој повод:

Giorgio Armani Si Intense edp 30мл со цена од 4270денари, сега намалено на 3200денари,
Lancôme La Vie Est Belle edp Intense 30мл со цена од 4250денари, сега намалено на 3190 денари,
YSL Black Opium edp Legere 30мл со цена од 3170денари, сега намалено на 2380денари
YSL Manifesto edp 30мл со цена од 3900денари, сега намалено на 2930денари,
Boss Nuit edp со цена од 3570денари, сега намалено на 2500денари.

Lancôme Miracle Air De Teint пудра со цена од 2960денари, сега намалена на 1480денари,
YSL Touche Eclat Le Teint пудра со цена од 2970денари, сега намалена на 1485денари,
Max Factor Lasting Performance пудра со цена од 750денари, сега намалена на 525денари,
Bourjois Healthy Mix пудра со цена 875денари, сега намалена на 610денари,
Catrice HD Liquid Coverage пудра со цена 460денари, сега намалена на 390денари.

Calvin Klein CK All edt 50мл со цена од 2360денари, сега намалено на 1650денари,
Calvin Klein Obsessed edp 30мл со цена од 3150денари,сега намалено на 2205 денари,
Calvin Klein Ethernity Now edp 30мл со цена од 2850денари, сега намалено на 1995 денари,
Calvin Klein Euphoria edp 30мл со цена од 3400денари, сега намалено на 2380денари.

- Реклама -

Lancôme Hydra Zen крема за лице со цена од 3810денари, сега намалено на 2710денари,
Biotherm Skin Best крема за лице со цена од 3710 денари, сега намалено на 2600денари,
Collistar Natura крема за лице со цена од 2915денари, сега намалено на 2040денари.