- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Повеќето жени секогаш се „засовршен изглед на веѓите. Max Factor создаде нов производ за сите кои се чувствувате исто. Ви ја претставувам маскарата за веѓи Max Factor Browfinity Longwear Brow Tint.

Max Factor Browfinity Longwear Brow Tint

Некој спомна дефинирани веѓи?

Сега можеме да создадеме природно полни, дефинирани веѓи кои траат цел ден со маскарата за веѓи Browfinity од Max Factor.

Долготрајната формула брзо се суши и не ја чувствувате додека ја носите. Благодарение на прецизниот апликатор, нанесувањето е лесно и без размачкување. Двостраниот апликатор дава природно полни и совршено дефинирани веѓи, додека вградената ултра мека четка обезбедува совршен изглед.

Max Factor Browfinity Longwear Brow Tint

- Реклама -

Новата маскара за веѓи Max Factor Browfinity доаѓа во три нијанси, со пигменти со природен тон за изглед како вашите природни веѓи, само уште подобро. За моментални и природни резултати кои траат со денови.

Browfinity 01 Soft Brown Browfinity 02 Medium Brown Browfinity 03 Dark Brown

5 главни придобивки од користењето на маскарата за веѓи!

#1 Природна нијанса на веѓите која трае со денови!

#2 Отпорна на вода, не се пренесува при допир и не се размачкува од пот!

#3 За професионален изглед на веѓите – изгледаат пополни и подебели!

#4 Помага во обликувањето на веѓите и додава дефиниција!

#5 Формула која брзо се суши, која лесно се чувствува и се нанесува без размачкување!

Max Factor Browfinity Longwear Brow Tint

Како се нанесува?

Чекор 1

Нанесете ја формулата на чисти веѓи користејќи го апликаторот, исцртувајќи линии како влакненца.

Чекор 2

Потоа, користете ја ултра меката четка за да ги блендирате и обликувате веѓите.

Чекор 3

За интензивен изглед, продолжете да нанесувате од производ за поголемо пополнување на веѓите.

Max Factor

Дали сте подготвени да пробате?

Купи Сега Shop Now Elixir

Max Factor Browfinity Longwear Brow Tint