- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Во #ОдбројувамеДоGiveaway ви подаруваме масло за тело со заштитен фактор 30 од престижниот бренд Lancaster кој е водечки производител на луксузна козметика за заштита од сонце. За потполно уживање Lancaster ви подарува и брендиран пешкир за плажа.

Lancaster Sun Beauty Satin Dry ви го подаруваме во соработка со Еликсир Ексклузив кој во своите парфимерии нуди производи за подобрување и продолжување на природната убавина.

Пофалете се со прекрасен и долготраен тен на брз начин!

Маслото на Lancaster – Sun Beauty Satin Dry со заштитен фактор 30 ви ги носи придобивките на масло без притоа да го чувствувате ефектот на масло. Нуди широка заштита од изложување на сонце, благодарение на ексклузивна Full Light технологија која 100% ги препознава сончевите зраци. Засилениот Tan Activator комплекс на Lancaster и помага на вашата кожа да добие беспрекорен тен на брз начин. Маслото на Lancaster е лесно за нанесување, со формула за брз тен која се апсорбира инстантно. Маслото и дава на вашата кожа нежно и свиленкасто чувство, што го прави идеално за кожа која се сонча постепено или е изложена на сонце со среден интензитет.

- Реклама -

Убавина за сите Х Lancaster Giveaway!

Ќе играме на Instagram профилот на @ubavinazasite, а сè што треба да направите за да учествувате во овој Giveaway е следново:

Следете ги Instagram профилите на @ubavinazasite и @elixirexclusive

Кликнете лајк на објавата!

Во коментар, означете ја личноста што ја познавате и која би сакала да учествува во овој Giveaway. Може да коментирате повеќе пати сè додека означувате различна личност.

Убавина за сите Х Lancaster Giveaway ќе трае до недела, 28 јуни во 12 часот напладне, кога по случаен избор ќе го одбереме и објавиме добитникот. Со среќа!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ubavina za site (@ubavinazasite) on