- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

- Реклама -

Во #ОдбројувамеДоGiveaway ви подаруваме мирис кој е дрзок и сладок, ветува задоволство и ги буди чувствата, а тоа е тоалетната вода за жени Jean Paul Gaultier Classique. Женскиот мирис од 20 мл ви го подаруваме во соработка со овој луксузен бренд, икона на француската култура.

Иновативна амбалажа на женско торзо со богати облини оддава почит на женската убавина!

Неодоливата сласт на цветот од портокал е комбинирана со моќни афродизијачки ноти на ѓумбир. Кон мирисната арома на оризова пудра додаден е пресврт со нежен допир на ванила.

Иновативната амбалажа на женско торзо со богати облини оддава почит на женската убавина. На стакленото шише е изгравиран симболот на жената на Jean Paul Gaultier – корсетот – симбол на заводливост и екстремна сензуалност.

Ексцентричниот дизајнер го зема секојдневниот објект и го трансформира во уметничко дело – сега веќе познатата метална лименка.

- Реклама -

Убавина за сите Х Jean Paul Gaultier!

Ќе играме на Инстаграм профилот на @ubavinazasite, а сè што треба да направите за да учествувате во овој Giveaway е следново:

Следете го Инстаграм профилот на @ubavinazasite

Кликнете лајк на објавата!

Во коментар, означете ја личноста што ја познавате и која би сакала да учествува во овој Giveaway. Може да коментирате повеќе пати сè додека означувате различна личност.

Убавина за сите Х Jean Paul Gaultier Giveaway ќе трае до недела, 26 Јули во 12 часот напладне, кога по случаен избор ќе го одбереме и објавиме добитникот. Со среќа!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ubavina za site (@ubavinazasite) on