Парфемска премиера! Lacoste Pour Femme Elixir

Lacoste Fragrances го претставуваат новиот мирис кој припаѓа на популарната колекција Lacoste Pour Femme, втемелена со првенецот Lacoste Pour Femme

Прочитај повеќе

Ова е тајната на Lacoste мажот: СТИЛ ПРЕД СÈ

Тенисерот и бизнисмен, René Lacoste, создал француски стил со модерна и перфектна привлечност. Денес, познатиот крокодил се уште ги симболизира

Прочитај повеќе

ПАРФЕМСКА ПРЕМИЕРА: Lacoste L’Homme Lacoste Intense

Новиот машки мирис на брендот Lacoste – L’Homme Lacoste Intense ќе биде лансиран во почетокот на месец септември 2018 година

Прочитај повеќе

НИВНИОТ ТЕРЕН ЗА ИГРА НЕ ПОЗНАВА ГРАНИЦИ! Lacoste L.12.12 Eau Fraîche

Брендот Lacoste инспириран од култната L.12.12 поло маичка, креирана од страна на René Lacoste во 1933 година, го претстави новото

Прочитај повеќе

ЕЛИКСИР: ОНЛАЈН НАМАЛУВАЊЕ! За твојот, за мојот, за сечиј татко! Lacoste L12.12 Eau de Noir

17 Јуни е денот на татковците, ден кога ја славиме посебната врска помеѓу таткото и неговите деца, ден кога им

Прочитај повеќе

КРЕИРАН ЗА СОВРЕМЕНИОТ LACOSTE МАЖ! ИНСПИРИРАН ОД ИЗДРЖЛИВОСТА НА LACOSTE КРОКОДИЛОТ! L’homme Lacoste

“Без елеганција, играњето и победувањето не се доволни” – René Lacoste Оригиналниот Lacoste Homme! Во современиот Lacoste маж лежи наследството

Прочитај повеќе

НЕОДОЛИВ ЖЕНСТВЕН МИРИС КОЈ ФЛЕРТУВА СО СЕТИЛАТА! Lacoste Pour Femme Intense

Мастер парфумеристот Olivier Cresp креира нова верзија на парфемот Lacoste Pour Femme, кој првично беше лансиран во 2003 година. Оваа

Прочитај повеќе

Парфеми кои се неодоливи преку ден, совршени навечер!

Изборот на одреден парфем може многу да каже за вашата личност. Можеби не сте помислиле на тоа –  парфемот не

Прочитај повеќе

Lacoste Pour Femme Intense, есенција за жена космополит

Lacoste Pour Femme Intense, концентрирана есенција за жена космополит и нејзината уникатна елеганција. Есенција за жена космополит! Лежерен, спортско-елегантен, мирисот

Прочитај повеќе